Atman JKA-IP200

TOP 29 v kategorii Akvarijní čerpadla

Atman JKA-IP200

- celoponorné, 6 W/400 l/h - tichý chod, plynulá regulace výkonu - vhodné pro normální i mořskou vodu - 24 měsíců záruka...
Garantovaný nákup z Invital Rostlinna-akvaria.cz

Skladem • 1 varianta54 Kč98 % • 21 204 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace

Pro moje akvárium idealni

• Hlava je výkonná

Hlava má výkon. I když jsem jí dal na půdní filtr do 200L akvária, bezvadně to zvládá a musel jsem jí naopak ještě přiškrtit. Výrobek mám zatím pár dní, takže těžko nějak více hodnotit.
    Hlavu mi sice doporučil známý, ale celkově mám se značkou Atman dlouholeté zkušenosti, takže, když vezmeme navíc v potaz cenu výrobku, to pro mě byla jasná volba. Snad nezklame. :)

• Skvělý proud
    • Dá se dokoupit filtrační médium
    • Při nastavování rychlosti proudění si musím dávat pozor na to, aby knoflík nevypadl
    • Dlouhá hlavice, když se použijí všechny komponenty

• celoponorné, 6 W/400 l/h
  • tichý chod, plynulá regulace výkonu
  • vhodné pro normální i mořskou vodu
  • 24 měsíců záruka

Pro moje akvárium idealni

• Hlava je výkonná

• Skvělý proud
    • Dá se dokoupit filtrační médium
    • Dlouhá hlavice, když se použijí všechny komponenty
  • , zakoupeno v Invital Rostlinna-akvaria.cz

tichý s dostatečným výkonem :-)

• levny
    • ma regulaci
    • trochu hlucny

celkem dobry cerpadlo za malo penez

• , zakoupeno v Invital Rostlinna-akvaria.cz

osvědčený produkt, nemám žádné výhrady