Sicce Micra čerpadlo 400 l/h

Čerpadlo do akvária s regulátorem průtoku. Čerpadlo musí být umístěno ve vodě. výkon: 50 - 400 l /h výkon: 6 W výtlak: 0,6 m rozměry: 43 x 57 x (výška) 52 mm výstup na hadici:...
Do 3 dnů

250000 g

• , zakoupeno v Habeo

• cena, výkon
  • , zakoupeno v Star-fish

• Čerpadlo fungovalo bezchybně, asi po minutě zkušebního provozu mi bylo jasné, že výkon není takový, jaký jsem očekával. To ale nebyla chyba čerpadla, ale můj špatný odhad. Po navrácení zboží a zakoupení silnějšího čerpadla bylo vše OK.
  • , zakoupeno v Svět Akvaristiky.cz

• tiché, malé a výkonné

Používám jako čerpadlo na přečerpávání vody v akvariu přes tříkomorový atypický filtr. Koupil jsem jako náhradu za čerpadlo stejné, které vypovědělo službu po cca 2letech nepřetržitého provozu. Nicméně po zakoupení nového a jeho spuštění jsem to původní "nefunkční" teprve rozebral a zjistil, že problém nebyla závada na elektru, ale prosté zanesení hřídele řasou a její následné zatuhnutí. Po vyčištění chodí opět stejně a tiše, jako to nové. Budu mít alespoň záložní a opravdu mohu doporučit.

Výkon
400 l/h
250000 g

Čerpadlo do akvária s regulátorem průtoku. Čerpadlo musí být umístěno ve vodě.

• výkon: 50 - 400 l /h
  • výkon: 6 W
  • výtlak: 0,6 m
  • rozměry: 43 x 57 x (výška) 52 mm
  • výstup na hadici: ø 13 mm
  • napětí: 230VAC ~50Hz

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do 3 dnů • 1 varianta98 % • 1 257 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Habeo

• cena, výkon
  • , zakoupeno v Star-fish

• , zakoupeno v Svět Akvaristiky.cz

• tiché, malé a výkonné

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do 3 dnů • 1 varianta98 % • 1 257 recenzíDalší informace

• Super mašinka, lehká, malá, výkonná. Koupil jsem na doporučení v obchodě Svetakvaristiky.cz a jsem spokojen.

Doporučuji ostatním.

• , zakoupeno v KASA.cz